WTK Młodzików w Zakliczynie

1213_3wtk_mlodzikow_07[1]1213_3wtk_mlodzikow_09[1]1213_3wtk_mlodzikow_01[1]

W dniu 3 marca 2013 roku w Zakliczynie rozegrano III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików w Tenisie Stołowym z udziałem 74 uczestników.  Na turnieju  LUKS „Sobolik” Sobolów reprezentowali :dziewczęta Julia Bratownik i Aleksandra Rajzer, chłopcy Krzysztof Rajzer i Sebastian Bratownik. Bardzo dobrze wypadł Sebastian Bratownik zajmując II miejsce w Małopolsce natomiast VII miejsce zajęła Aleksandra Rajzer.

II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów (dzieci urodzone 2004r i młodsze)

P170313_11.51_[02]P170313_11.52P170313_12.21P170313_12.43P170313_12.44P170313_12.45P170313_12.46

W dniu 17-03-2013r w Gimnazjum w Niegowici odbył się II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów (dzieci urodzone 2004r i młodsze) w którym Ludowy Uczniowski Klub Sportowy  „Sobolik” Sobolów  reprezentowało  7  zawodników, dziewczęta: Julia Bratownik, Anna Niepsuj, Faustyna Jaworska, chłopcy: Dominik Gęślak, Filip Niepsuj, Statek Paweł, Stopa Maciej.  Po zaciekłych pojedynkach  I  miejsce  zajęła Julia Bratownik , która w generalnej klasyfikacji Skrzatów prowadzi  w Małopolsce, natomiast dużą  i miłą niespodziankę zrobiła  trenerowi  Faustyna Jaworska, która jako debiutantka wywalczyła wysokie IV miejsce, Anna Niepsuj zajęła VI miejsce. Bardzo dobrze wypadli wszyscy chłopcy w tak mocno obsadzonej kategorii a szczególnie Paweł Statek, który po emocjonujących walkach zajął, V miejsce.