Mistrzostwa Małopolski Żaków

img_20140531_152909W dniu 31 maja 2014 roku w Waksmundzie rozegrano Mistrzostwa Małopolski Żaków.

LUKS Sobolik reprezentowali: Krzysztof Rajzer  i Paweł Statek. Nasi zawodnicy wypadli bardzo dobrze. Krzysztof Rajzer zajął indywidualnie VII miejsce a w grach podwójnych był trzeci. Paweł Statek wspólnie z kolegą ze Skawiny zaskoczyli wszystkich wygrywając w debla z wyżej rozstawioną parą w rankingu i zajęli wysokie VIII miejsce. Należy podkreślić występ trenującej od roku w naszym klubie Klaudii Karczmarczyk, która indywidualnie i w debla wywalczyła wicemistrzostwo Małopolski. Z uwagi na kontuzję w zawodach nie brała udziału nasza zawodniczka Julia Bratownik, która po trzech WTK była na II miejscu w generalnej klasyfikacji w tej kategorii w Małopolsce.