Jubileuszowy XV Turniej Tenisa Stołowego w ZS w Sobolowie

W dniu 08-02-2017 r w Zespole Szkół w Sobolowie rozegrano XV Turniej o Puchar Gminy Łapanów w którym wzięły udział dzieci i młodzież  przebywające na feriach oraz uczniowie szkół z Gminy Łapanów . Turniej zgromadził 15 zawodniczek i zawodników.  Zawody cyklicznie są organizowane przez Zespół Szkół w Sobolowie i LUKS „Sobolik”.  W imieniu Wójta Gminy Łapanów puchary wręczał inspektor ds. sportu i turystyki Pan Tadeusz Mazur. Na zakończenie Pan dyrektor Stanisław Sobczak pogratulował zawodnikom sukcesów i podziękował za zorganizowanie turnieju Krzysztofowi Klubie podkreślając, że to już trwa tyle lat więcej niż ma większość uczestników tych zawodów. Jak corocznie organizatorów oraz dzieci i młodzież poczęstunkiem podjął Komitet Rodzicielski przy ZS w Sobolowie.

W następujących kategoriach wiekowych zawodnicy zajęli miejsca:

Dziewczęta zwyciężyła, Julia Bratownik II miejsce Karolina Kluba, III miejsce Zuzanna Hejmo i Wolamin Julia .

Gimnazjum Chłopcy I miejsce, Krzysztof Rajzer, II miejsce Mateusz Kącki, III miejsce, Sebastian Trojański i Palczewski Wojciech.

Szkoła Podstawowa Chłopcy: I miejsce Paweł Statek, II miejsce Kuska Karol, III miejsce Andrzej Przystał.

W najmłodszej kategorii wiekowej Żaków: I miejsce zajął Apostoluk Piotr, II miejsce Statek Szymon, który był najmłodszym uczestnikiem turnieju ma zaledwie 7 lat i powinien startować w klasie Skrzatów.  Z okazji XV Turnieju Tenisa Stołowego w Sobolowie Zarząd LUKS „Sobolik”  składa gratulacje i podziękowania wszystkim organizatorom oraz zawodnikom, bo jest to już historia Tenisa Stołowego na terenie Naszej Gminy.