Zakończenie XII Ligi Strzeleckiej

W dniu 30 maja 2026r na strzelnicy w Dołuszycach odbyły się zawody strzeleckie z karabinka sportowego w których wzięło udział 23 zawodników. Zawody były zakończeniem XII Ligi Strzeleckiej Klubów LOK „PUSZCZA” – „SOBOLIK”. Zawody wygrał Leo Piotr LOK Puszcza. W klasyfikacji generalnej po X kolejkach indywidualnie zwyciężył Jan Nowak z Sobolika, drużynowo wygrała Puszcza. Po otrzymaniu dokładnych danych informacje zostaną uzupełnione.